Kožené opasky, auto-moto motivy

Řadit podle: výchozí nejnovější ceny názvu

Kožené opasky z vysoce kvalitní hovězí usně, doplněné sponami s auto-moto tematikou.

Stránka: 1 2 3 4 5 6 7 8

PÁSEK "CHOPPER" vroubek  BR.PÁSEK "CHOPPER" proužekPÁSEK "CHOPPER" vroubek
PÁSEK "CHOPPER" vroubek BR.PÁSEK "CHOPPER" proužekPÁSEK "CHOPPER" vroubek
Kožený, ručně opracovaný opasek s ozdobnou sponou. Pásek je z kvalitní hovězí kůže, šířka opasku je 4 cm, tloušťka je cca. 4mm a díry 2cm od sebe. Kompletní pásek je z českých surovin a české výroby.Kožený, ručně opracovaný opasek s ozdobnou sponou. Pásek je z kvalitní hovězí kůže, šířka opasku je 4 cm, tloušťka je cca. 4mm a díry 2cm od sebe. Kompletní pásek je z českých surovin a české výroby.Kožený, ručně opracovaný opasek s ozdobnou sponou. Pásek je z kvalitní hovězí kůže, šířka opasku je 4 cm, tloušťka je cca. 4mm a díry 2cm od sebe. Kompletní pásek je z českých surovin a české výroby.
690,- Kč více informací... 690,- Kč více informací... 690,- Kč více informací...
Pásek "kamion" vroubek, broušenýpásek "kamion" řádek, broušenýPásek "kamion"
Pásek "kamion" vroubek, broušenýpásek "kamion" řádek, broušenýPásek "kamion"
Kožený, ručně dělaný, a broušený opasek s ozdobnou sponou. Pásek je z kvalitní hovězí kůže, šířka opasku je 4 cm, tloušťka je cca. 4mm a díry 2cm od sebe. Kompletní pásek je z českých surovin a české výroby.Kožený, ručně dělaný, a broušený opasek s ozdobnou sponou. Pásek je z kvalitní hovězí kůže, šířka opasku je 4 cm, tloušťka je cca. 4mm a díry 2cm od sebe. Kompletní pásek je z českých surovin a české výroby.Kožený, ručně dělaný opasek s ozdobnou sponou. Pásek je z kvalitní hovězí kůže, šířka opasku je 4 cm, tloušťka je cca. 4mm a díry 2cm od sebe. Kompletní pásek je z českých surovin a české výroby.
690,- Kč více informací... 690,- Kč více informací... 690,- Kč více informací...
Pásek "kamion" vroubekpásek "kamion" řádekKožený hnědý opasek Motorkář
Pásek "kamion" vroubekpásek "kamion" řádekKožený hnědý opasek Motorkář
Kožený, ručně dělaný opasek s ozdobnou sponou. Pásek je z kvalitní hovězí kůže, šířka opasku je 4 cm, tloušťka je cca. 4mm a díry 2cm od sebe. Kompletní pásek je z českých surovin a české výroby.Kožený, ručně dělaný opasek s ozdobnou sponou. Pásek je z kvalitní hovězí kůže, šířka opasku je 4 cm, tloušťka je cca. 4mm a díry 2cm od sebe. Kompletní pásek je z českých surovin a české výroby.Hnědý opasek z pravé, kvalitní hověziny. Spona odlitá ze zinkové slitiny s motorkářskou tématikou.
690,- Kč více informací... 690,- Kč více informací... 790,- Kč více informací...

Stránka: 1 2 3 4 5 6 7 8

Doručení zdarma

při objednávce nad 1500,- Kč
U objednávek v hodnotě do 1.500,- Kč činí poštovné a balné 129,- Kč

Proč my?

Naše opasky jsou vyrobeny z kvalitní hovězí usně. Spony jsou odlévány v tuzemských slévárnách. Výroba a kompletování opasku je výsledkem práce českých rukou.

Kontakt

telefon: +420 775 560 166
e-mail: info@jeansmore.eu
více informací

Partneři: Džíny a rifle, Trička a trika, Běžecké pásy, Moderní kuchyně